Форум Поща Карта на сайта Търсене Връзки Контакти
Начало Обучение Допълнителни квалификации Учебни разписания Учител по математика - зимен семестър (2023/2024)    English
Факултет по математика и информатика - Учител по математика - зимен семестър (2023/2024)

ПУ “Паисий Хилендарски”
Факултет по математика и информатика

РАЗПИСАНИЕ НА УЧЕБНИТЕ ЗАНЯТИЯ 2023-2024 година

Квалификация: “УЧИТЕЛ ПО МАТЕМАТИКА”

ПЪРВИ СЕМЕСТЪР /ЗИМЕН/

Дата,
Час

Дисциплина,
Преподавател/и
Вид Зала
14.10.2023 (събота)
9:00-15:00
Информационни и комуникационни технологии в обучението и работа в дигитална среда
доц. д-р Евгения Ангелова
Лекции и упражнения 446 к.з.
15.10.2023 (неделя)
9:00-18:00
Психология
доц. д-р Юрий Янакиев
Лекции 423 ауд.
21.10.2023 (събота)
9:00-18:00
Училищен курс по анализ
проф. д-р Атанаска Георгиева
Лекции 422 ауд.
22.10.2023 (неделя)
9:00-17:00
Училищен курс по анализ
проф. д-р Атанаска Георгиева
Упражнения 422 ауд.
28.10.2023 (събота)
9:00-16:00
Информационни и комуникационни технологии в обучението и работа в дигитална среда
доц. д-р Евгения Ангелова
Лекции и упражнения 547 к.з.
29.10.2023 (неделя) - - -
4.11.2023 (събота)
9:00-19:00
Приобщаващо образование
проф. д.п.н. Дора Левтерова
Лекции и упражнения 424 ауд.
5.11.2023 (неделя) - - -
11.11.2023 (събота)
9:00-17:00
Училищен курс по алгебра
доц. д-р Марта Теофилова
Лекции 422 ауд.
12.11.2023 (неделя)
9:00-17:00
Училищен курс по алгебра
доц. д-р Марта Теофилова
Упражнения 422 ауд.
18.11.2023 (събота)
9:00-17:00
Училищен курс по геометрия
доц. д-р Добринка Грибачева
Лекции 422 ауд.
19.11.2023 (неделя)
9:00-17:00
Училищен курс по геометрия
доц. д-р Добринка Грибачева
Упражнения 422 ауд.
25.11. 2023 (събота)
9:00-16:00
Задължително-избираема дисциплина от група А
„Дигитална компетентност и дигитална креативност“
проф. д-р Коста Гъров,
гл. ас. д-р Ивелина Велчева
Лекции 146 к.з.
26.11. 2023 (неделя)
9:00-15:00
Задължително-избираема дисциплина от група А
„Дигитална компетентност и дигитална креативност“
проф. д-р Коста Гъров,
гл. ас. д-р Ивелина Велчева  
Упражнения 146 к.з.
2.12. 2023 (събота)
9:00-18:00
Психология
доц. д-р Юрий Янакиев
Лекции 424 ауд.
3.12. 2023 (неделя) - - -
9.12.2023 (събота)
9:00-16:00
Психология
д-р Боян Василев
Упражнения 424 ауд.
10.12.2023 (неделя)
9:00-14:00
Хоспитиране
доц. д-р Добринка Бойкина
Упражнения 422 ауд.
16.12.2023 (събота)
9:00-14:00
Хоспитиране
доц. д-р Добринка Бойкина
Упражнения 422 ауд.
17.12.2023 (неделя) - - -
6.01. 2024 (събота)
9:00-16:00
Задължително-избираема дисциплина от група Б
„Нестандартни методи в задачите по елементарна математика“
проф. д-р Пенка Рангелова 
Лекции 232 с.з.
7.01. 2024 (неделя)
9:00-15:00
Задължително-избираема дисциплина от група Б
„Нестандартни методи в задачите по елементарна математика“
проф. д-р Пенка Рангелова 
Упражнения 232 с.з.
13.01. 2024 (събота) - - -
14.01. 2024 (неделя) - - -
20.01. 2024 (събота)
9:00-12:00
Информационни и комуникационни технологии в обучението и работа в дигитална среда
доц. д-р Евгения Ангелова
ИЗПИТ 146 к.з.
21.01. 2024 (неделя)
9:00-12:00
Училищен курс по анализ
проф. д-р Атанаска Георгиева
ИЗПИТ 422 ауд.
27.01. 2024 (събота)
9:00-12:00
Училищен курс по алгебра
доц. д-р Марта Теофилова
ИЗПИТ 422 ауд.
28.01. 2024 (неделя) - - -
3.02. 2024 (събота)
9:00-12:00
Училищен курс по геометрия
доц. д-р Добринка Грибачева
ИЗПИТ 422 ауд.
4.02. (неделя)
9:00-12:00
Приобщаващо образование
проф. д.п.н. Дора Левтерова
ИЗПИТ 422 ауд.
10.02. 2024 (събота)
9:00-12:00
Психология
доц. д-р Юрий Янакиев,
д-р Боян Василев
ИЗПИТ 422 ауд.
Актуално
Още новини
Архив на новините
© 2009 ФМИ