Форум Поща Карта на сайта Търсене Връзки Контакти
Начало Новини    English

Последна актуализация: 22.10.2018 г.

На 02.11.2018 г. (петък) от 16:15 ч. до 19:30 ч. в 146 к.з. ще бъде отработено упражнението по Видеопродуциране при хон.ас. Ангел Генков, вместо на 26.10.2018г.

На 23.10.2018 г. (вторник) от 9:15 ч. до 14:15 ч. в 434 к.з. няма за бъдат проведени упражненията по Събитийно програмиране за специалност Софтуерни технологии и дизайн, 2-ри курс, 2б и 3а групи, редовно обучение при хон.ас. Иван Желев. Занятията ще бъдат отработени допълнително.

На 25.10.2018 г. (четвъртък) от 11:45 ч. до 15:15 ч. в 546 к.з. ще се отработят упражненията по Разпределени приложения със специалност „Информатика“, III курс, 3. група при докт. Хасан Гюлюстан. (вместо на 1.11.2018 г.)

На 25.10.2018 г. (четвъртък) от 8:15 ч. до 11:45 ч. в 146 к.з. ще се отработят упражненията по Разпределени приложения със специалност „Информатика“, III курс, 1. група при докт. Хасан Гюлюстан. (вместо на 1.11.2018 г.)

На 15.11.2018 г. (четвъртък) от 9:15 до 12:30 в 435 с.з. ще се проведат извънредни занятия по дисциплината Математически анализ 2 за специалност Бизнес математика, 2-ри курс, редовно обучение при проф. дмн Петко Пройнов (вместо на 29.11.2018 г.). 

На 25.10.2018 г. (четвъртък), на 08.11.2018 г. (четвъртък) и на 15.11.2018 г. (четвъртък) от 08:30 до 11:45 ч. в 547 комп. зала ще се отработят лекциите по Приложна математика 2 за специалност Софтуерни технологии и дизайн, IV курс, редовно, при доц. д-р Хр. Кулина (вместо на 01.11.2018 г).

На 25.10.2018 г. (четвъртък) и 8.11.2018 (четвъртък) от 8:00 ч. до 9:15 ч. в 541 к.з. ще се отработят упражненията по Хоспитиране със специалност „Математика и информатика“, IV курс при доц. д-р Добринка Бойкина. (вместо на 1.11.2018 г.)

На 25.10.2018 г. (четвъртък) от 14:30 ч. до 17:00 ч. в 541 к.з. ще се отработят упражненията по Хоспитиране със специалност „Информационни технологии, математика и образователен мениджмънт“, IV курс при доц. д-р Добринка Бойкина. (вместо на 1.11.2018 г.)

На 8.11.2018 г. (четвъртък) от 14:30 ч. до 17:00 ч. в 541 к.з. ще се отработят упражненията по Хоспитиране със специалност „Информационни технологии, математика и образователен мениджмънт“, IV курс при доц. д-р Добринка Бойкина. (вместо на 29.11.2018 г.)

На 16.11.2018 г. (четвъртък) и 23.11.2018 (четвъртък) от 8:00 ч. до 9:15 ч. в 541 к.з. ще се отработят упражненията по Хоспитиране със специалност „Математика и информатика“, IV курс при доц. д-р Добринка Бойкина. (вместо на 29.11.2018 г.)

На 29.10.2018 г. (понеделник) от 8:15 ч. до 10:45 ч. в 535 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Увод в информационните технологии за специалност Софтуерни технологии и дизайн, 1-ви курс, 2б група, редовно обучение при хон.ас. Веселина Нанева (вместо на 01.11.2018 г.)

На 29.10.2018 г. (понеделник) от 8:15 ч. до 10:45 ч. в 246 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Приложна математика 2 за специалност Софтуерни технологии и дизайн, 4-ти курс, 2a група, редовно обучение при гл. ас. д-р Десислава Войникова (вместо на 01.11.2018 г.).

На 29.10.2018 г. (понеделник) от 11:00 ч. до 13:30 ч. в 246 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Приложна математика 2 за специалност Софтуерни технологии и дизайн, 4-ти курс, 2б група, редовно обучение при гл. ас. д-р Десислава Войникова (вместо на 01.11.2018 г.).

На 04, 11, 18 октомври, 2018 г. (четвъртъци) от 17:00 до 17:45 в 434 к. з. ще се проведат извънредно по един час упражнение - Програмиране, специалност ИТМОМ, 1б гр., редовно обучение при хон. ас. Детелина Милкотева (вместо на 25.10.2018 г.).

На 08,15, 22 ноември, 2018 г. (четвъртъци) от 17:00 до 17:45 в 434 к. з. ще се проведат извънредно по един час упражнение - Програмиране, специалност ИТМОМ, 1б гр., редовно обучение при хон. ас. Детелина Милкотева (вместо на 01.11.2018 г. - Ден на будителите).

На 06.11.2018 г. (вторник) от 12:30 до 15:00 в 533 к. з. ще се проведат извънредни занятия по Събитийно програмиране за специалност Математика и информатика, IV курс, редовно обучение при доц. д-р Стефка Анева (вместо на 28.11.2018 г.). 

На 13.11.2018 г. (вторник) от 13:30 до 16:00 в 533 к. з. ще се проведат извънредни занятия по Информационни технологии в образованието за специалност Математика и информатика, III курс, редовно обучение при доц. д-р Стефка Анева (вместо на 28.11.2018 г.). 

На 25.10.2018 г. (четвъртък), 15.11.2018 г. (четвъртък) и 22.11.2018 г. (четвъртък) от 08:30 до 09:15 в 346 к. з. ще се проведат извънредни занятия по Интегриран практикум по информатика за специалност Информационни технологии, математика и образователен мениджмънт, IV курс, редовно обучение при доц. д-р Стефка Анева (вместо на 01.11.2018 г.). 

На 08.11.2018 г. (четвъртък) от 14:30 до 17:00 в 541 к. з. ще се проведат извънредни занятия по Интегриран практикум по информатика за специалност Информационни технологии, математика и образователен мениджмънт, IV курс, редовно обучение при доц. д-р Стефка Анева (вместо на 29.11.2018 г.).

На 21.11.2018 г. (сряда) от 11:45 до 14:15 в 346 к.з. ще се проведат извънредни лекции по дисциплината Изчислителна математика 2, редовно обучение за специалност Бизнес математика, 4ти курс,  при гл.ас. д-р Павлина Атанасова (вместо на 28.11.2018 г.). 
На 14.11.2018 г. (сряда) от 08:15 до 09:00 в 532 к.з. ще се проведат извънредни занятия по дисциплината Изчислителна математика 2, редовно обучение за специалност Бизнес математика, 4ти курс при хон.ас. Стефани Панайотова (вместо на 29.11.2018 г.). 
На 14.11.2018 г. (сряда) от 11:45 до 14:15 в 346 к.з. ще се проведат извънредни занятия по дисциплината Изчислителна математика 2, редовно обучение за специалност Бизнес математика, 4ти курс при хон.ас. Стефани Панайотова (вместо на 29.11.2018 г.). 
На 22.11.2018 г. (четвъртък) от 12:45 до 15:15 в 536 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по дисциплината Компютърни числени методи, редовно обучение за специалност Информатика, 4ти курс, 2а група  при гл.ас. д-р Павлина Атанасова (вместо на 28.11.2018 г.). 
На 22.11.2018 г. (четвъртък) от 15:15 до 17:45 в 536 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по дисциплината Компютърни числени методи, редовно обучение за специалност Информатика, 4ти курс, 1б група  при гл.ас. д-р Павлина Атанасова (вместо на 28.11.2018 г.). 

 

На 8.11.2018 г. (четвъртък) от 15:15 до 16:00ч. в 546 к.з. ще се проведе извънредно занятие по Маркетингови изследвания за специалност Бизнес информационни технологии, 2-ри курс, 3а група, редовно обучение при докт. Антоанета Йорданова (вместо на 31.11.2018г.).

На 8.11.2018 г. (четвъртък) от 16:15 до 17:00ч. в 546 к.з. ще се проведе  упражнение по Маркетингови изследвания за специалност Бизнес информационни технологии, 2-ри курс, група, редовно обучение при докт. Антоанета Йорданова (вместо на 31.11.2018г.).

На 27.11.2018 г. (вторник) от 8:15 до 10 в 531 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Компютърни мрежи и комуникации за 1а група, специалност Инфроамтика, 3ти курс, редовно обучение при гл. ас. д-р Атанас Иванов (вместо на 28.11.2018 г.).

На 8.11.2018, 15.11.2018, 22.11.2018 и 6.12.2018 занятията по ИД "Бизнес статистика със SPSS", при гл. ас. д-р Атанас Иванов ще бъдат удължени с 1 час поради пропуснато занятие на 29.11.2018 г. (петък).

На 30.10.2018 г. (вторник) от 17:00 ч. до 19:30 ч. в 423. ауд. ще се проведат лекциите по Линейна алгебра за студентите от I курс за специалностите МИИТ и ИТМОМ при проф. д.м.н. Манчо Манев (вместо на 1.11.2018 г.).

На 25.10.2018г. (четвъртък) от 15:15 до 17:45 в 547 к. з. ще се проведе упражнение по Бази от данни за специалност “Софтуерно инженерство”2-ри курс, 2б група, редовно обучение (вместо на 28.11.2018г.) 

На 08.11.2018г. (четвъртък) от 15:15 до 17:45 в 547 к. з. ще се проведе упражнение по Бази от данни за специалност “Софтуерно инженерство”, 2-ри курс, 3б група, редовно обучение (вместо на 28.11.2018г.) 

На 30.10.2018 г. (вторник) и 27.11.2018 г. (вторник) от 09:15 ч. до 11:45 ч. в 146 к.з. ще се проведат упражнения по Информационни технологии, за специалност „Математика, информатика и информационни технологии“, I курс, при гл. ас. д-р Мария Василева. (вместо на 1.11.2018 г. и 29.11.2018 г.)

На 22.10.2018г. (понеделник) от 14:30 до 17:00 в 435 с. з. ще се проведе упражнение по Линейна алгебра за специалност “Математика, информатика и информационни технологии”, първи курс при докт-т Веселина Тавкова ( вместо на 28.11.2018г.)

На 29.10.2018 г. (понеделник) и 26.11.2018 г. (понеделник) от 14:30 ч. до 17:00 ч. в 433 к.з. ще се проведат упражнения по Информационни технологии, за специалност „Информационни технологии, математика и образователен мениджмънт“, I курс, при гл. ас. д-р Елена Тодорова. (вместо на 1.11.2018 г. и 29.11.2018 г.)

На 30.10.2018 г. (вторник) и 27.11.2018 г. (вторник) от 09:15 ч. до 11:45 ч. в 246 к.з. ще се проведат упражнения по Информационни технологии, за специалност „Математика, информатика и информационни технологии“, I курс, при гл. ас. д-р Елена Тодорова. (вместо на 1.11.2018 г. и 29.11.2018 г.)

На 22.10.2018 г.  от 9:15 ч. до 11:45 ч. ще се проведат извънредни занятия по дисциплина "Увод в информационни технологии" за специалност Софтуерни технологии и дизайн, 1-ви курс, 2 'а' и 3 'а' група в зала 246 при  докт-т Ивелина Велчева (вместо на 29.11.2018 г. ).

На 22.10.2018 г. от 16 ч. до 18:45 ч. ще се проведат извънредни занятия по дисциплина "Увод в информационни технологии" за специалност Бизнес математика, 1-ви курс в зала 346 при  докт-т Ивелина Велчева (вместо на 29.11.2018 г. ).  

На 16.10.2018 г. (вторник) от 9:15 ч. до 11:45 ч. ще се проведат извънредни занятия по дисциплина "Увод в информационни технологии" за специалност Бизнес информационни технологии, 1-ви курс, 1 'а' и 2 'а' група в зала 547 при  докт-т Ивелина Велчева (вместо на 28.11.2018 г. (сряда)).

На 03.12.2018 г. (понеделник) от 8:15 ч. до 10:00 ч. в 246 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Маркетингови изследвания за специалност Бизнес информационни технологии, 2-ри курс, 1a група, редовно обучение при гл. ас. д-р Десислава Войникова (вместо на 28.11.2018 г.).

На 03.12.2018 г. (понеделник) от 10:00 ч. до 11:45 ч. в 246 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Маркетингови изследвания за специалност Бизнес информационни технологии, 2-ри курс, 2a група, редовно обучение при гл. ас. д-р Десислава Войникова (вместо на 28.11.2018 г.). 

На 03.12.2018 г. (понеделник) от 11:45 ч. до 13:30 ч. в 246 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Маркетингови изследвания за специалност Бизнес информационни технологии, 2-ри курс, 1б група, редовно обучение при гл. ас. д-р Десислава Войникова (вместо на 28.11.2018 г.).

На 26.11.2018 г. (понеделник) от 8:15 ч. до 10:45 ч. в 246 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Приложна математика 2 за специалност Софтуерни технологии и дизайн, 4-ти курс, 2a група, редовно обучение при гл. ас. д-р Десислава Войникова (вместо на 29.11.2018 г.).

На 26.11.2018 г. (понеделник) от 11:00 ч. до 13:30 ч. в 246 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по Приложна математика 2 за специалност Софтуерни технологии и дизайн, 4-ти курс, 2б група, редовно обучение при гл. ас. д-р Десислава Войникова (вместо на 29.11.2018 г.).

На 03.12.2018 г. (понеделник) от 8:15 до 10 в 546 к. з. ще се проведат извънредни упражнения по МИ, специалност БИТ, 2- ри курс,  3а гр., редовно обучение при докт. Антоанета Петрова Йорданова (вместо на 28.11.2018 г.)

На 03.12.2018 г. (понеделник) от 10:00 до 11:45 в 546 к. з. ще се проведат извънредни упражнения по МИ, специалност БИТ, 2-ри курс, 2б гр., редовно обучение при докт. Антоанета Петрова Йорданова (вместо на 28.11.2018 г.)

На 24.10.2018 г. (сряда) от 9:15 до 11:45 в 531 к. з. ще се проведе извънредно упражнение по Увод в информационните технологии, БИТ 1К, редовно обучение при хон. ас. Мария Гайдарова (вместо 17.10.2018).

На 16.10.2018 г. (вторник) от 12:45 до 14:15ч. в 423 ауд. ще се проведе извънредна лекция по Уеб програмиране за спец. Информатика 2 курс, при доц. д-р Елена Сомова (вместо на 24.10.2018г.)

На 16.10.2018 г. (вторник) от 14:30 до 17:00ч. в 423 ауд. ще се проведе извънредна лекция по Алгоритми и структури от данни за спец. Математика, информатика и информационни технологии 2 курс и Информационни технологии, математика и образователен мениджмънт 2 курс, при доц. д-р Елена Сомова (вместо на 24.10.2018г.)

На 24.10.2018 г. от 8:15 ч. до 10:00 ч. в 146 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по дисциплината "Електронна търговия" за специалност Софтуерни технологии и дизайн, 4. курс, редовно обучение,  3-та група при доц. д-р Тодорка Глушкова, вместо 17.10.2018 г.

На 24.10.2018 г. от 10:00 ч. до 11:45 ч. в 146 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по дисциплината "Електронна търговия" за специалност Софтуерни технологии и дизайн, 4. курс, редовно обучение, 1-ва група при доц. д-р Тодорка Глушкова, вместо 17.10.2018 г.

На 24.10.2018 г. от 17:00 ч. до 18:45 ч. в 146 к.з. ще се проведат извънредни упражнения по дисциплината "Електронна търговия" за специалност Софтуерни технологии и дизайн, 4. курс, редовно обучение, 2-ра група при доц. д-р Тодорка Глушкова, вместо 17.10.2018 г.

На 24.10.2018 г. (сряда) от 08:15 до 09:00 в 532 к.з. ще се проведат извънредни занятия по дисциплината Изчислителна математика 2, редовно обучение за специалност Бизнес математика, 4ти курс при хон.ас. Стефани Панайотова (вместо на 01.11.2018 г.).

На 24.10.2018 г. (сряда) от 11:45 до 14:15 в 346 к.з. ще се проведат извънредни занятия по дисциплината Изчислителна математика 2, редовно обучение за специалност Бизнес математика, 4ти курс при хон.ас. Стефани Панайотова (вместо на 01.11.2018 г.).

На 18.10.2018 г. от 11:45 ч. до 14:15 ч. в 424 а. ще се проведе извънредна лекция по дисциплината "Компютърни мрежи и комуникации" за специалност Софтуерно инженерство, 3. курсредовно обучение, при проф. д-р Иван Ганчев, вместо редовната лекция от 11.10.2018 г.

На 17.10.2018 г. (сряда) от 11:45 ч. до 14:15 ч. в 346 к.з. ще се отработят упражненията по Хоспитиране със специалност „Математика и информатика“, IV курс при доц. д-р Добринка Бойкина. (вместо на 11.10.2018 г.)

На 18.10.2018 г. (четвъртък) от 14:15 ч. до 17:00 ч. в 541 к.з. ще се отработят упражненията по Хоспитиране със специалност „Информационни технологии, математика и образователен мениджмънт“, IV курс при доц. д-р Добринка Бойкина. (вместо на 11.10.2018 г.)

На 12.10.2018 г. (петък) занятията по Английски език за специалност СТД, група С при гл. ас. д-р Кирина Бойкова ще се проведат от 12:45 до 14:30. Отработването на часовете ще е на 19.10.2018 и 26.10.2018 от 16:00 до 16:45.

На 11.10.2018 г. и 18.10.2018 г. (четвъртък) от 09:15 до 10:00 в 424 ауд. ще се проведе извънредна лекция по Увод в информационните технологии, специалност БИТ, 1 курс, редовно обучение при доц. Е. Ангелова (вместо на 01.11.2018 г.).

На 09.10.2018 г. (вторник) от 13:30 ч. до 17:00 ч. в 533 к.з. (4 ч. лекции вместо на 01.11.2018)  ще се проведат занятията по Числени методи със студентите от специалност Математика и информатика, 3ти курс, слято с ИТМОМ 3ти курс при проф. д.м.н. Снежана Гочева-Илиева. За същите студенти ще се разменят лекциите и упражненията по Числени методи на 17.10.2018 (сряда) и 18.10.2010 (четвъртък), от 13:30 до 17:00 ч.

  Предишна Следваща  
Актуално
Още новини
Архив на новините
© 2009 ФМИ