Форум Поща Карта на сайта Търсене Връзки Контакти
Начало Обучение Магистърски програми Учебни разписания ОМУ ОМУ (2 г., I к.) - зимен триместър 2019/2020    English
Факултет по математика и информатика - ОМУ (2 г., I к.) - зимен триместър 2019/2020

Последна актуализация: 19.01 .2020 г.

ПУ “Паисий Хилендарски”

Факултет по математика и информатика

РАЗПИСАНИЕ НА УЧЕБНИТЕ ЗАНЯТИЯ 2019/2020 година

ОБУЧЕНИЕ ПО MATEMATIKA В УЧИЛИЩЕ

магистър (2 г.) –  първа учебна година

ЗИМЕН ТРИМЕСТЪР

 
Дата, час Дисциплина, преподавател Вид Зала

11.01.2020
(събота)
9:00-18:00

Училищен курс по алгебра
Доц. д-р Марта Теофилова

Лекции

422 с. з.

12.01.2020
(неделя)
9:00-17:00

Училищен курс по алгебра
Доц. д-р Марта Теофилова

Лекции + Упр.


422 с. з.

18.01.2020
(събота)
9:00-15:00

Училищен курс по алгебра
Доц. д-р Марта Теофилова

Упражнения

422 с. з.

19.01.2020
(неделя)
9:00-18:00

-

-

-

25.01.2020
(събота)
10:00-18:00

Училищен курс по геометрия
Доц. д-р Добринка Грибачева


Лекции

423 ауд

26.01.2020
(неделя)
9:00-18:00

Педагогика                      
гл. ас. Д-р Росица Иванова

Лекции

424 ауд

01.02.2020
(събота)
10:00-18:00

Училищен курс по геометрия
Доц. д-р Добринка Грибачева

Лекции+Упр.

422 с. з.

02.02.2020
(неделя
)9:00-16:00

Училищен курс по геометрия
Доц. д-р Добринка Грибачева

Упражнения

422 с. з.

08.02.2020
(събота)
9:00-17:00

Хоспитиране
Доц. д-р Добринка Бойкина

Упражнения

433 к. з.

09.02.2020
(неделя)
9:00-17:00

Хоспитиране

Доц. д-р Добринка Бойкина

Упражнения

433 к. з.

15.02.2020
(събота)
9:00-18:00

     

16.02.2020
(неделя)
9:00-18:00

     

22.02.2020
(събота)
9:00-18:00

Методика на обучението по математика
Проф. д.п.н Васил Милушев
Доц. д-р Румяна Маврова

Лекции

232 с. з.

23.02.2020
(неделя)
9:00-16:00

Методика на обучението по математика
Проф. д.п.н Васил Милушев
Доц. д-р Румяна Маврова

Упражнения

232 с. з.

29.02.2020
(събота)
9:00-18:00

Педагогика
гл. ас. Д-р Росица Иванова

Лекции

424 ауд

01.03.2020
(неделя)
9:00-18:00

Педагогика                      
гл. ас. Д-р Росица Иванова

Упражнения

424 ауд

07.03.2020
(събота)
9:00-18:00

Педагогика                      
гл. ас. Д-р Росица Иванова

Лекции

424 ауд

08.03.2020
(неделя)
9:00-15:00

Методика на обучението по математика
Проф. д.п.н Васил Милушев
Доц. д-р Румяна Маврова

Упражнения

232 с. з.

14.03.2020
(събота)
9:00-18:00

Методика на обучението по математика
Проф. д.п.н Васил Милушев
Доц. д-р Румяна Маврова

Лекции

232 с. з.

15.03.2020
(неделя)
9:00-18:00

Методика на обучението по математика
Проф. д.п.н Васил Милушев
Доц. д-р Румяна Маврова

Лекции

232 с. з.

21.03.2020
(събота)
9:00-12:00

Училищен курс по алгебра
Доц. д-р Марта Теофилова

ИЗПИТ

422 с. з.

22.03.2020
(неделя)
10:00-13:00

Училищен курс по геометрия
Доц. д-р Добринка Грибачева

ИЗПИТ

422с. з.

28.03.2020
(събота)
9:00-12:00

Методика на обучението по математика
Проф. д.п.н Васил Милушев
Доц. д-р Румяна Маврова

ИЗПИТ

231 с. з.

29.03.2020
(неделя)
13:00-15:00




4.04.2020
(събота)
13:00-15:00

Педагогика                      
гл. ас. Д-р Росица Иванова

ИЗПИТ

232с. з.

Актуално
Още новини
Архив на новините
© 2009 ФМИ