Форум Поща Карта на сайта Търсене Връзки Контакти
Начало Обучение Магистърски програми Учебни разписания ОМУ (2 г., І курс) - есенен триместър    English
Факултет по математика и информатика - ОМУ (2 г., І курс) - есенен триместър

Последна актуализация: 14.10.2019 г.

ФАКУЛТЕТ ПО МАТЕМАТИКА И ИНФОРМАТИКА
Специалност ОБУЧЕНИЕ ПО МАТЕМАТИКА В УЧИЛИЩЕ (2 г., І курс)
Уч. 2019/20 г.   есенен(А) триместър

Дата, час Дисциплина, преподавател Вид Зала

12.10.2019 г. (събота)
9:00-17:00

Задължително-избираема дисциплина от група Б
„Нестандартни методи в задачите по елементарна математика“
Проф. д-р Пенка Рангелова

Лекции

232 с. з.

13.10.2019 г. (неделя)
9:00-16:00

Задължително-избираема дисциплина от група Б
„Нестандартни методи в задачите по елементарна математика“
Проф. д-р Пенка Рангелова

Упражнения

232 с. з.

19.10.2019 г. (събота)
13:30-18:00

Информационни технологии в управление на образованието 
Доц. д-р Ивайло
Старибратов

Лекции

433 к.з.

20.10.2019 г. (неделя)
9:00-18:00

Информационни технологии в управление на образованието 
Доц. д-р Ивайло
Старибратов

Упражнения

432 к.з.

26.10.2019 г. (събота)
9:00-12:00

Информационни технологии в управление на образованието 
Доц. д-р Ивайло
Старибратов

ИЗПИТ

 

27.10.2019 г. (неделя)

-

 

 

2.11. 2019 г. (събота)
9:00-17:00

Информационни и комуникационни технологии в обучението и работа в дигитална среда
Доц. д-р Евгения Ангелова

Лекции

534 к.з.

3.11. 2019 г. (неделя)
9:00-17:00

Информационни и комуникационни технологии в обучението и работа в дигитална среда
Доц. д-р Евгения Ангелова

Лаб. занятия

534 к.з.

9.11. 2019 г. (събота)
11:00-17:00

Информационни и комуникационни технологии в обучението и работа в дигитална среда
Доц. д-р Евгения Ангелова

Лаб. занятия

534 к.з.

10.11. 2019 г. (неделя)
9:00-16:00

Училищен курс по анализ
Проф. д.п.н Васил Милушев

Лекции

232 с. з.

16.11. 2019 г. (събота)
9:00-16:00

Училищен курс по анализ
Проф. д.п.н Васил Милушев

Лекции +
Упражнения

232 с. з.

17.11. 2019 г. (неделя)
9:00-14:00

Училищен курс по анализ
Проф. д.п.н Васил Милушев

Упражнения

232 с. з.

23.11. 2019 г. (събота)
9:00-17:00

Психология

Лекции

232 с. з.

24.11. 2019 г. (неделя)
9:00-17:00

Психология

Лекции

232 с. з.

30.11. 2019 г. (събота)
9:00-17:00

Психология

Лекции

232 с. з.

1.12. 2019 г. (неделя)
9:00-12:00

Училищен курс по анализ
Проф. д.п.н Васил Милушев

ИЗПИТ

232 с. з.

7.12. 2019 г. (събота)
9:00-16:00

Приобщаващо образование
Проф. Дора Левтерова

Лекции

422 ауд.

8.12. 2019 г. (неделя)
9:00-12:00

Информационни и комуникационни технологии в обучението и работа в дигитална среда
Доц. д-р Евгения Ангелова

ИЗПИТ

 534 к.з.

14.12. 2019 г. (събота)
9:00-17:00

Задължително-избираема дисциплина от група А
„Системи уравнения в училище“
Доц. д-р Румяна Маврова

Лекции

232 с. з.

15.12. 2019 г. (неделя)
9:00-16:00

Задължително-избираема дисциплина от група А
„Системи уравнения в училище“
Доц. д-р Румяна Маврова

Упражнения

232 с. з.

4.01. 2020 г. (събота)
9:00-12:00

Психология

ИЗПИТ

232 с. з.

5.01. 2020 г. (неделя)
9:00-12:00

Приобщаващо образование
Проф. Дора Левтерова

ИЗПИТ

422 ауд.

Актуално
Още новини
Архив на новините
© 2009 ФМИ