Форум Поща Карта на сайта Търсене Връзки Контакти
Начало Обучение Магистърски програми Учебни разписания Софтуерни технологии СТССАС, СТСМСП, СТСГСПИ, СТССИИ, БИАЕ (2 год. - I курс) - 2018/2019- есенен триместър    English
Факултет по математика и информатика - СТССАС, СТСМСП, СТСГСПИ, СТССИИ, БИАЕ (2 год. - I курс) - 2018/2019- есенен триместър

Последна актуализация: 12.12.2018 г.

ПУ "Паисий Хилендарски"
Факултет по математика и информатика

РАЗПИСАНИЕ НА УЧЕБНИТЕ ЗАНЯТИЯ 2018/2019 година

СОФТУЕРНИ ТЕХНОЛОГИИ СЪС СПЕЦИАЛИЗАЦИЯ СОФТУЕРНИ АРХИТЕКТУРИ И СРЕДСТВА, СОФТУЕРНИ ТЕХНОЛОГИИ СЪС СПЕЦИАЛИЗАЦИЯ МОБИЛНИ СИСТЕМИ И ПРИЛОЖЕНИЯ, СОФТУЕРНИ ТЕХНОЛОГИИ СЪС СПЕЦИАЛИЗАЦИЯ ГРАФИЧНИ СРЕДИ И ПОТРЕБИТЕЛСКИ ИНТЕРФЕЙСИ, СОФТУЕРНИ ТЕХНОЛОГИИ СЪС СПЕЦИАЛИЗАЦИЯ СИСТЕМИ С ИЗКУСТВЕН ИНТЕЛЕКТ,
 БИАЕ

магистри (2 г. – първа година от обучението)

ЕСЕНЕН ТРИМЕСТЪР

Дата, час

Дисциплина, преподавател

Вид

Зала

20.10 (събота), 9:00-17:30

Структури от данни и програмиране
проф. д-р Христо Крушков

лекции

422 ауд.

21.10 (неделя), 9:00-12:15

Структури от данни и програмиране
проф. д-р Христо Крушков

лекции

422 ауд.

21.10 (неделя), 12:45-16:00

Обектно-ориентирано програмиране
проф. д-р Христо Крушков

лекции

422 ауд.

27.10 (събота), 9:00-18:00

Обектно-ориентирано програмиране
проф. д-р Христо Крушков

лекции

422 ауд.

28.10 (неделя), 9:00-15:00

Структури от данни и програмиране
доц. д-р Емил Хаджиколев
гл. ас. д-р Христо Христов

лабораторни  упражнения

536 к.з.
535 к.з.

03.11 (събота) 9:00-15:45

Операционни системи
проф. д-р Ангел Голев

лекции

423 ауд.

04.11 (неделя), 9:00-15:45

Операционни системи
проф. д-р Ангел Голев

лекции

423 ауд.

10.11 (събота), 9:00-15:00

Структури от данни и програмиране
доц. д-р Емил Хаджиколев
гл. ас. д-р Христо Христов

лабораторни  упражнения

536 к.з.
535 к.з.

11.11 (неделя), 9:00-15:00

Операционни системи
проф. д-р Ангел Голев

лабораторни  упражнения

346 к.з.

17.11 (събота), 9:00-13:15

Операционни системи
проф. д-р Ангел Голев

лабораторни  упражнения

146 к.з.

18.11 (неделя), 9:00-15:00

Структури от данни и програмиране
доц. д-р Емил Хаджиколев
гл. ас. д-р Христо Христов

лабораторни  упражнения

536 к.з.
535 к.з.

24.11 (събота), 9:00-15:00

Структури от данни и програмиране
доц. д-р Емил Хаджиколев
гл. ас. д-р Христо Христов

лабораторни  упражнения

536 к.з.
535 к.з.

25.11 (неделя), 9:00-15:00

Обектно-ориентирано програмиране
ас. Кирил Иванов
гл. ас. д-р Христо Христов

лабораторни  упражнения

536 к.з.
535 к.з.

01.12.(събота), 9:00-15:00

Обектно-ориентирано програмиране
ас. Кирил Иванов
гл. ас. д-р Христо Христов

лабораторни  упражнения

536 к.з.
535 к.з.

02.12.(неделя), 9:00-15:00

Обектно-ориентирано програмиране
ас. Кирил Иванов
гл. ас. д-р Христо Христов

лабораторни  упражнения

536 к.з.
535 к.з.

08.12.(събота), 9:00-15:00

Обектно-ориентирано програмиране
ас. Кирил Иванов
гл. ас. д-р Христо Христов

лабораторни  упражнения

536 к.з.
535 к.з.

15.12.(събота), 9:00-13:00 Операционни системи ИЗПИТ 423 к.з.
16.12.(неделя), 9:00-13:00

Структури от данни и програмиране
Обектно-ориентирано програмиране 

ИЗПИТ 246 к.з.

Актуално
Още новини
Архив на новините
© 2009 ФМИ