Форум Поща Карта на сайта Търсене Връзки Контакти
Начало За ФМИ Почетен списък на отличниците Магистри 2015    English
Факултет по математика и информатика - Магистри 2015

ОТЛИЧНИЦИ НА ВИПУСК 2015 МАГИСТРИ

 

БИЗНЕС ИНФОРМАТИКА С АНГЛИЙСКИ ЕЗИК редовно 1 год.

АЛЕКСАНДРИНА Б БОРИСОВА**

ДЕСИСЛАВА З КОЛЕВА**

ГЕРГАНА В КОЛЕВА**

РАДОСЛАВА С ТЕРЗИЕВА**

МАРИЯ И ТАНЧЕВА**

НИНА Г ИГНАТОВА**

ТЕОДОРА И ИВАНОВА**

ХАСАН Ш ГЮЛЮСТАН**

ГЕОРГИ Д БОНЕВ

ИВЕЛИНА Н БАЛАБАНОВА

РАДОСТИНА М МАДЖУРОВА

ИВАЙЛО Т ЦАНЕВ

БАШАР НАСЕР

СОНЯ К ЗАИМОВА

ИВЕЛИНА М ПИПОНКОВА

ЙОРДАНКА С ТАНОВА

ИВАН А ТЕРЗИЙСКИ

 

БИЗНЕС ИНФОРМАТИКА С АНГЛИЙСКИ ЕЗИК редовно 2 год.

ДИМИТЪР И СОТИРОВ*

 

ОБУЧЕНИЕ ПО ИНФОРМАТИКА И ИНФОРМАЦИОННИ ТЕХНОЛОГИИ В УЧИЛИЩЕ редовно 1 год.

ДЕСИСЛАВА В ВИДОЛОВА*

АТАНАС В БАСМАДЖИЕВ

 

ОБУЧЕНИЕ ПО ИНФОРМАТИКА И ИНФОРМАЦИОННИ ТЕХНОЛОГИИ В УЧИЛИЩЕ редовно 2 год.

КИРИЛ А КИРИЛОВ*

ТЕОДОРА В СТЕФАНОВА

ЕЛЕНА Г ГЕНЧЕВА

МАРЧЕЛИНА Н ТЕОДОСИЕВА

МИЛЕН В ЗДРАВКОВ

МЕХМЕД С КУНГЬОВ

МАРИЯ Х КРЪСТЕВА

ЛЮБОМИР П ГРЪНЧАРОВ

 

ОБУЧЕНИЕ ПО ИНФОРМАЦИОННИ ТЕХНОЛОГИИ В НАЧАЛНОТО УЧИЛИЩЕ редовно 1 год.

СТОЯНКА Г КАРЪКОВА*

ЛАРИСА П ЦВЕТКОВА

КРАСИМИРА Б ГИЦОВА

СВЕТЛАНА Б ПЕТКОВА

 

ОБУЧЕНИЕ ПО ИНФОРМАЦИОННИ ТЕХНОЛОГИИ В ПРОГИМНАЗИЯТА  редовно 1 год.

МАЯ К ГАЙДАРОВА**

ЕЛЕНА П ДУКИНСКА

СИЛВИЯ С ПЕНОВА

МАРИЯ К ЛИЧКОВА

ТЮРКЯН М САЛИ

СЕВДИЕ С ХАЛИБРЯМ

ПЛАМЕН П ПАЧЕЛИЕВ

 

ОБУЧЕНИЕ ПО МАТЕМАТИКА В УЧИЛИЩЕ редовно 1 год.

КАЛИНА Ж ИВАНОВА**

ПЕПА Н ИЛКОВА**

ЙЪЛДЪЗ С ИБРАХИМОВА

МИЛЕНА Г КУМАНОВА

КЕРИМ А АХМЕД

 

СОФТУЕРНИ ТЕХНОЛОГИИ редовно 1 год.

ЛИЛИ О СТОЯНОВА**

ПАНАЙОТ Ж ИВАНОВ**

ЦВЕТАН Ц КОШУТАНСКИ**

НИКОЛАЙ А ДИМИТРОВ**

ЯВОР Р ШИКОВ

ЖЕЛЯН И ГУГЛЕВ

ТЕОДОРА П ГАРДЖЕВА

КЛИМЕНТ В МИРЧЕВ

КРИСТИНА Б ДОСЕВА

ГЕОРГИ Д МИРЧЕВ

АЛЕКСАНДЪР М АЛЕКСАНДРОВ

ГЕОРГИ Р БОГДАНОВ

ВАСИЛ Т КАПИТАНСКИ

ТЕОДОР Г МОНЕВ

АТАНАС Д ДИМИТРОВ

СТЕФАН Г СТЕФАНОВ

ПЕТЪР К ЧАКАЛОВ

ИВАН Н ЧОМАКОВ

КРЪСТЬО Н ПЕТРОВ

ВАСИЛ Г ВЪЛЧЕВ

ВАНЯ К ДИМИТРОВА

СВЕТОСЛАВ И ЧОНКОВ

АТАНАС А ТРИФОНОВ

СИМЕОН Б ДИМОВ

ЦВЕТАН П ХИМЧЕВ

ГАБРИЕЛА Н НЕДЕЛЧЕВА

БОЯН Б КОСТОВ

РАЛИЦА Д НИКОЛОВА

ЛЮБОМИР Д ПАТИШАНОВ

СПАС В ШОПОВ

ПАВЛИНА С ДАМЯНОВА

ДАНИЕЛ П ДИМИТРОВ

 

СОФТУЕРНИ ТЕХНОЛОГИИ  редовно 2 год.

АСЯ Т ТОСКОВА*

БОРИСЛАВ П ТОСКОВ

ГЕОРГИ И ГЕОРГИЕВ

СТЕФАН Й СТАВРАКЕВ

ИСКРЕН С РАДЕВ

ЛЮБЛЯНА А БЛАГОЕВА

ДЕЯН А НИКОЛОВ

ЖЕЛЯЗКО К ЧОЛАКОВ

ИВАН Т ТОДОРОВ

ГАЛЯ Р СТОИЛОВА

ЮЛИЯН И МАРИНОВ

ИВАН Й БИНЕВ

МАРИЯ М ДЕНЕВСКА

СЛАВЕЯ П ПЕТКОВА

ПАНАЙОТ Н КЪРПАЧЕВ

 

СОФТУЕРНИ ТЕХНОЛОГИИ  редовно 2 год. след Професионален бакалавър

КОСТАДИН Е ЦВЕТАНОВ*

 

* Първенец на випуска от своята специалност

** Пълен отличник и Първенец на випуска от своята специалност

Актуално
Още новини
Архив на новините
© 2009 ФМИ