12.01.2019 (събота) 9:00-17:00 |
Задължително-избираема дисциплина от група Б Проф. д-р Пенка Рангелова
/останала от А триместър/ |
Лекции |
232 с. з. |
13.01.2019 (неделя) 9:00-16:00 |
Задължително-избираема дисциплина от група Б Проф. д-р Пенка Рангелова
/останала от А триместър/ |
Лекции |
232 с. з. |
19.01.2019 (събота) 9:00-18:00 |
Училищен курс по алгебра Доц. д-р Марта Теофилова |
Лекции |
232 с.з. |
20.01.2019 (неделя) 9:00-18:00 |
Педагогика гл. ас. Д-р Росица Иванова |
Лекции |
531 к.з. |
26.01.2019 (събота) 9:00-17:00 |
ИД от група Б * Методи и методика за съставяне на математически задачи
Проф. д.п.н Васил Милушев |
Лекции |
231 с. з. |
27.01.2019 (неделя) 9:00-16:00 |
ИД от група Б * Методи и методика за съставяне на математически задачи
Проф. д.п.н Васил Милушев |
Лекции |
231 с. з. |
02.02.2019 (събота) 9:00-17:00 |
Училищен курс по алгебра Доц. д-р Марта Теофилова |
Лекции + Упр. |
232 с.з |
03.02.2019 (неделя) 9:00-14:00 |
Училищен курс по алгебра Доц. д-р Марта Теофилова |
Упражнения |
232 с.з |
09.02.2019 (събота) 9:00-18:00 |
Педагогика гл. ас. Д-р Росица Иванова |
Лекции |
531 к.з. |
10.02.2019 (неделя) 9:00-18:00 |
Педагогика гл. ас. Д-р Росица Иванова |
Лекции |
531 к.з. |
16.02.2019 (събота) 9:00-17:00 |
Училищен курс по геометрия Проф. д-р Пенка Рангелова |
Лекции |
232 с. з. |
17.02.2019 (неделя) 9:00-14:00 |
Училищен курс по геометрия Проф. д-р Пенка Рангелова |
Лекции |
232 с. з. |
23.02.2019 (събота) 9:00-18:00 |
Училищен курс по геометрия Проф. д-р Пенка Рангелова |
Упражнения |
232 с. з. |
24.02.2019 (неделя) 9:00-18:00 |
Методика на обучението по математика Проф. д.п.н Васил Милушев Доц. д-р Румяна Маврова |
Лекции |
232 с. з. |
02.03.2019 (събота) 9:00-17:00 |
Хоспитиране ** Доц. д-р Добринка Бойкина |
Упражнения |
433 к. з. |
03.03.2018 (неделя) |
- |
- |
- |
09.03.2019 (събота) 9:00-14:00 |
Хоспитиране ** Доц. д-р Добринка Бойкина |
Упражнения |
433 к. з. |
10.03.2019 (неделя) 9:00-18:00 |
Методика на обучението по математика Проф. д.п.н Васил Милушев Доц. д-р Румяна Маврова |
Лекции |
232 с. з. |
16.03.2019 (събота) 9:00-18:00 |
Методика на обучението по математика Проф. д.п.н Васил Милушев Доц. д-р Румяна Маврова |
Лекции |
232 с. з. |
17.03.2019 (неделя) 9:00-16:00 |
Методика на обучението по математика Проф. д.п.н Васил Милушев Доц. д-р Румяна Маврова |
Упражнения |
232 с. з. |
23.03.2019 (събота) 9:00-15:00 |
Методика на обучението по математика Проф. д.п.н Васил Милушев Доц. д-р Румяна Маврова |
Упражнения |
232 с. з. |
24.03.2019 (неделя) 9:00-12:00 |
Училищен курс по алгебра Доц. д-р Марта Теофилова |
ИЗПИТ |
232 с. з. |
30.03.2019 (събота) 9:00-17:00 |
Задължително-избираема дисциплина от група А Извънкласната работа по математика Проф. д-р Пенка Рангелова |
Лекции |
232 с. з. |
31.03.2019 (неделя) 9:00-16:00 |
Задължително-избираема дисциплина от група А Извънкласната работа по математика Проф. д-р Пенка Рангелова |
Лекции |
232 с. з. |
06.04.2019 (събота) 9:00-12:00 |
Методика на обучението по математика Проф. д.п.н Васил Милушев Доц. д-р Румяна Маврова |
ИЗПИТ |
232 с. з. |
07.04.2019 (неделя) 9:00-12:00 |
Педагогика гл. ас. Д-р Росица Иванова |
ИЗПИТ |
531 к.з |
13.04.2019 (събота) 9:00-12:00 |
Училищен курс по геометрия Проф. д-р Пенка Рангелова |
ИЗПИТ |
422 ауд. |