Форум Поща Карта на сайта Търсене Връзки Контакти
Начало Обучение Магистърски програми Учебни разписания ОМУ (2 г., I к.) - зимен триместър 2017/2018    English
Факултет по математика и информатика - ОМУ (2 г., I к.) - зимен триместър 2017/2018

Последна актуализация19.12.2017 г.

ФАКУЛТЕТ ПО МАТЕМАТИКА И ИНФОРМАТИКА
Специалност ОБУЧЕНИЕ ПО МАТЕМАТИКА В УЧИЛИЩЕ  
магистър (2 г.) - първа учебна година
Уч. 2017/18 г. зимен(А) триместър

Дата, час

Дисциплина, преподавател

Вид

Зала

6.01.2018
(събота)
9:00-18:00

Училищен курс по алгебра
Доц. д-р Марта Теофилова

Лекции

232 с. з.

7.01.2018
(неделя)
9:00-14:00

Училищен курс по алгебра
Доц. д-р Марта Теофилова

Лекции+Упр. 232 с. з.

13.01.2018
(събота)
9:00-17:00

Училищен курс по алгебра
Доц. д-р Марта Теофилова

Упражнения

232 с. з.

14.01.2018
(неделя)
9:00-17:00

Училищен курс по геометрия
Проф. д-р Пенка Рангелова

Лекции

232 с. з.

20.01.2018
(събота)
9:00-18:00

Училищен курс по геометрия
Проф. д-р Пенка Рангелова

Лекции+Упр.

232 с. з.

21.01.2018
(неделя)
9:00-14:00

Училищен курс по геометрия
Проф. д-р Пенка Рангелова

Упражнения

232 с. з.

27.01.2018
(събота)
9:00-18:00

Педагогика

Лекции

232 с. з.

28.01.2018
(неделя)
9:00-18:00

Педагогика

Лекции

232 с. з.

3.02.2018
(събота)
9:00-18:00

Методика на обучението по математика
Проф. д.п.н Васил Милушев
Доц. д-р Румяна Маврова

Лекции

232 с. з.

4.02.2018
(неделя)
9:00-18:00

Педагогика

Лекции

232 с. з.

10.02.2018
(събота)
9:00-18:00

Методика на обучението по математика
Проф. д.п.н Васил Милушев
Доц. д-р Румяна Маврова

Лекции

232 с. з.

11.02.2018
(неделя)
9:00-18:00

Методика на обучението по математика
Проф. д.п.н Васил Милушев
Доц. д-р Румяна Маврова

Лекции

232 с. з.

17.02.2018
(събота)
9:00-17:00

Методика на обучението по математика
Проф. д.п.н Васил Милушев
Доц. д-р Румяна Маврова

Упражнения

232 с. з.

18.02.2018
(неделя)
9:00-14:00

Методика на обучението по математика
Проф. д.п.н Васил Милушев
Доц. д-р Румяна Маврова

Упражнения

232 с. з.

24.02.2018
(събота)
9:00-17:00

Хоспитиране
Доц. д-р Добринка Бойкина

Упражнения

431 с. з.

25.02.2018
(неделя)
9:00-14:00

Хоспитиране
Доц. д-р Добринка Бойкина

Упражнения

431 с. з.

3.03.2018
(събота)

-

-

-

4.03.2018
(неделя)

-

-

-

10.03.2018
(събота)
9:00-17:00

Задължително-избираема дисциплина от група А

Извънкласната работа по математика

Проф. д-р Пенка Рангелова

 

Лекции

232 с. з.

11.03.2018
(неделя)
9:00-14:00

Задължително-избираема дисциплина от група А

Извънкласната работа по математика

Проф. д-р Пенка Рангелова

Лекции 232 с. з.

17.03.2018
(събота)
9:00-12:00

Училищен курс по алгебра
Доц. д-р Марта Теофилова

ИЗПИТ 232 с. з.

18.03.2018
(неделя)
9:00-12:00

Методика на обучението по математика
Проф. д.п.н Васил Милушев
Доц. д-р Румяна Маврова

ИЗПИТ 232 с. з.

24.03.2018
(събота)
9:00-12:00

Училищен курс по геометрия
Проф. д-р Пенка Рангелова

ИЗПИТ 232 с. з.

25.03.2018
(неделя)
9:00-12:00

Педагогика

ИЗПИТ 232 с. з.
Актуално
Още новини
Архив на новините
© 2009 ФМИ