Учебна дисциплина |
Дата |
Час |
Зала |
I курс |
Информационни технологии (доц. д-р Евгения Ангелова) |
10.09.2018 |
09:00 |
546 к.з. |
Програмиране (проф. д-р Христо Крушков) |
17.09.2018 |
09:00 |
146 к.з. |
Линейна алгебра (доц. д-р Кирил Коликов) |
21.09.2018 |
09:00 |
233 с.з. |
Математически анализ 1 (доц. д-р Атанаска Георгиева) |
14.09.2018 |
09:00 |
423 ауд |
Аналитична геометрия (проф. дн Манчо Манев) |
11.09.2018 |
09:00 |
2 аула |
Въведение в Уеб програмиранетo (доц. д-р Тодорка Терзиева) |
17.09.2018 |
09:00 |
446 к.з. |
Математически анализ 2 (доц. д-р Атанаска Георгиева) |
14.09.2018 |
09:00 |
423 ауд |
Обектно-ориентирано програмиране (проф. д-р Христо Крушков) |
17.09.2018 |
09:00 |
146 к.з. |
Английски език (гл. ас. д-р Ваня Иванова) |
23.09.2018 |
14:00 |
246 к.з. |
II курс |
Алгебра (доц. д-р Кирил Коликов) |
21.09.2018 |
09:00 |
233 с.з. |
Диференциални уравнения (доц. д-р Теменужка Пенева) |
12.09.2018 |
09:00 |
446 к.з. |
Алгоритми и структури от данни (доц. д-р Елена Сомова) |
18.09.2018 |
09:00 |
346 к.з. |
Геометрия (доц. д-р Добринка Грибачева / гл. ас. д-р Ива Докузова) |
11.09.2018 |
09:00 |
2 аула |
Теория на вероятностите и математическа статистика (доц. д-р Веска Нончева) |
20.09.2018 |
14:00 |
534 к.з. |
Увод в образователния мениджмънт (доц. д-р Ивайло Старибратов) |
13.09.2018 |
09:00 |
232 с.з. |
Дискретна математика (доц. д-р Христо Кискинов) |
10.09.2018 |
09:00 |
422 ауд. |
Операционни системи, компютърни мрежи и комуникации (доц. д-р Николай Касъклиев) |
14.09.2018 |
09:00 |
446 к.з. |
Психология (проф. Веселин Василев) |
18.09.2018 |
09:00 |
233 с.з. |
III курс |
Числени методи (доц. д-р Люба Попова) |
17.09.2018 |
09:00 |
534 к.з. |
Информационни технологии в образованието (проф. д-р Коста Гъров) |
21.09.2018 |
10:00 |
232 с.з. |
Педагогика (гл. ас. Александър Линков) |
13.09.2018 |
14:00 |
232 с.з. |
Финансов мениджмънт в училище (доц. д-р Ивайло Старибратов) |
13.09.2018 |
09:00 |
232 с.з. |
Бази от данни (доц. д-р Емил Хаджиколев) |
19.09.2018 |
09:00 |
246 к.з. |
Методика на обучението по математика (доц д-р Добринка Бойкина) |
20.09.2018 |
09:00 |
233 с.з. |
Училищен курс по алгебра (проф. д-р Пенка Рангелова) |
11.09.2018 |
10:00 |
233 с.з. |
Училищен курс по анализ (доц. д-р Атанаска Георгиева) |
14.09.2018 |
09:00 |
423 ауд |
Методика на обучението по информатика и информационни технологии (проф. д-р Коста Гъров) |
21.09.2018 |
10:00 |
232 с.з. |
Управление на човешките ресурси в училище (доц. д-р Ивайло Старибратов) |
13.09.2018 |
09:00 |
232 с.з. |
Планиране и оптимизиране на училищния процес (доц. д-р Стефка Анева) |
21.09.2018 |
09:00 |
534 к.з. |
IV курс |
Компютърна графика и презентации (доц. д-р Димчо Димов) |
18.09.2018 |
09:00 |
446 к.з. |
Училищен курс по информатика (проф. д-р Коста Гъров) |
21.09.2018 |
10:00 |
232 с.з. |
Електронно училище (доц. д-р Ивайло Старибратов) |
13.09.2018 |
09:00 |
232 с.з. |
Управление на проекти и участие в образователни програми (доц. д-р Ивайло Старибратов) |
13.09.2018 |
09:00 |
232 с.з. |
Интегриран практикум по информатика (доц. д-р Стефка Анева) |
21.09.2018 |
09:00 |
534 к.з. |
Хоспитиране (доц. д-р Добринка Бойкина) |
20.09.2018 |
09:00 |
233 с.з. |
Училищен курс по геометрия (проф. д-р Пенка Рангелова) |
11.09.2018 |
10:00 |
233 с.з. |
Аудио-визуални и информационни технологии в обучението (доц. д-р Евгения Ангелова) |
10.09.2018 |
09:00 |
546 к.з. |
Училищен курс по ИТ (проф. д-р Коста Гъров) |
21.09.2018 |
10:00 |
232 с.з. |