Учебна дисциплина |
Дата |
Час |
Зала |
I курс |
Линейна алгебра и аналитична геометрия (проф. дн Манчо Манев) |
11.09.2018 |
09:00 |
2 аула |
Въведение в компютърните науки (проф. дн Георги Тотков) |
11.09.2018 |
14:00 |
446 к.з. |
Информационни технологии (доц. д-р Евгения Ангелова / гл. ас. д-р Тодорка Глушкова) |
10.09.2018 |
09:00 |
546 к.з. |
Програмиране (C++) (доц. д-р Николай Касъклиев) |
14.09.2018 |
09:00 |
446 к.з. |
Програмиране на Java (доц. д-р Владимир Вълканов) |
10.09.2018 |
09:00 |
446 к.з. |
Английски език (доц. д-р Иван Шотлеков) |
23.09.2018 |
14:00 |
246 к.з. |
Математически анализ (доц. д-р Теменужка Пенева) |
12.09.2018 |
09:00 |
446 к.з. |
Операционни системи (доц. д-р Ангел Голев) |
17.09.2018 |
14:00 |
423 ауд |
II курс |
Уеб програмиране (HTML, CSS, JS) (доц. д-р Елена Сомова) |
18.09.2018 |
09:00 |
346 к.з. |
Компютърни архитектури (д-р Стоян Черешаров) |
17.09.2018 |
09:00 |
146 к.з. |
Геометрия (проф. дн Манчо Манев) |
12.09.2018 |
09:00 |
603 с.з. |
Софтуерни технологии (доц. д-р Ася Стоянова) |
11.09.2018 |
14:00 |
546 к.з. |
Дискретна математика (доц. д-р Христо Кискинов) |
10.09.2018 |
09:00 |
422 ауд. |
Модели на реални процеси (доц. д-р Неделчо Милев) |
19.09.2018 |
14:00 |
каб 444 |
Бази от данни (проф. д-р Станимир Стоянов) |
14.09.2018 |
09:00 |
546 к.з. |
ООП (Java) (проф. д-р Станимир Стоянов, доц. д-р Владимир Вълканов) |
10.09.2018 |
09:00 |
446 к.з. |
Практикум по ООП и БД (доц. д-р Владимир Вълканов) |
10.09.2018 |
09:00 |
446 к.з. |
III курс |
Компютърна графика (доц. д-р Димчо Димов) |
21.09.2018 |
09:00 |
434 к.з. 435 с.з. |
Алгоритми и структури от данни (доц. д-р Ангел Голев) |
17.09.2018 |
14:00 |
423 ауд |
Вероятности и приложна статистика (гл. ас. д-р Петър Копанов) |
17.09.2018 |
09:00 |
534 к.з. |
Разпределени приложения (проф. д-р Антон Илиев) |
11.09.2018 |
09:00 |
446 к.з. |
Шаблони за проектиране (Design Patterns), (проф. д-р Станимир Стоянов / гл. ас. д-р Емил Дойчев) |
13.09.2018 |
09:00 |
546 к.з. |
Изкуствен интелект (проф. д-р Станимир Стоянов) |
10.09.2018 |
09:00 |
446 к.з. |
Практикум по софтуерни технологии (доц. Ася Стоянова / ас. Ася Тоскова) |
11.09.2018 |
14:00 |
546 к.з. |
Компютърни мрежи и комуникации (проф. д-р Иван Ганчев) |
04.09.2018 |
10:00 |
546 к.з. |
IV курс |
Компютърна лингвистика (проф. дн Георги Тотков) |
11.09.2018 |
14:00 |
446 к.з. |
Уеб сървърни езици (доц. д-р Николай Павлов, гл. ас. д-р Димитър Благоев) |
14.09.2018 |
10:00 |
532 к.з. |
Компютърни числени методи (гл. ас. д-р Павлина Атанасова) |
19.09.2018 |
09:00 |
533 к.з. |
Информационно моделиране C# (проф. д-р Антон Илиев) |
11.09.2018 |
09:00 |
446 к.з. |
Методи за транслация (доц. д-р Димчо Димов) |
21.09.2018 |
09:00 |
434 к.з. 435 с.з. |
Осигуряване на качество на софтуера (Q.A.) (гл. ас. д-р Георги Шарков) |
08.09.2018 |
10:00 |
531 к.з. |
Управление на проекти (проф. дн Георги Тотков) |
11.09.2018 |
14:00 |
446 к.з. |