Форум Поща Карта на сайта Търсене Връзки Контакти
Начало За ФМИ Почетен списък на отличниците Магистри 2017    English
Факултет по математика и информатика - Магистри 2017

ОТЛИЧНИЦИ НА ВИПУСК 2017 МАГИСТРИ

 

БИЗНЕС ИНФОРМАТИКА С АНГЛИЙСКИ ЕЗИК редовно 1 год.

АНЕЛИЯ С ИВАНОВА*

ЕЛЕНА Н ГЕОРГИЕВА*

ДИМИТЪР А ЦВЕТИН

МАРИЯ М ТАНКОВА

АТАНАС В ПЕТРОВ

ГАЛЕНА Т ЧАЛЪКОВА

ХРИСТИНА М СЕМЕРДЖИЕВА

ИЛИАН К СТОЯНОВ


БИЗНЕС ИНФОРМАТИКА С АНГЛИЙСКИ ЕЗИК редовно 2 год.

ВЕЛИН И ИЛИНОВ*

ЙЪЛДЪЗ Е ПЕЛТЕКОВА

ГЕРГАНА Г БИВОЛАРСКА


ОБУЧЕНИЕ ПО ИНФОРМАТИКА И ИНФОРМАЦИОННИ ТЕХНОЛОГИИ В УЧИЛИЩЕ редовно 1 год.

КРАСИМИРА В МЛАДЕНОВА**

ТОНИ П ТОНЕВА

МИЛЕНА Н ВЪЖАРОВА


ОБУЧЕНИЕ ПО ИНФОРМАТИКА И ИНФОРМАЦИОННИ ТЕХНОЛОГИИ В УЧИЛИЩЕ редовно 2 год.

ИВАН И ИЛИЕВ**

ВАНЯ Т ПАРТЕНОВА

МЕТОДИ В ГАРАБИТОВ

АНТОНИЯ М НИКОЛОВА

ГЕРГАНА Ц БОШНАКОВА

ХАВИЗЕ Б ТЕФИК

ЛЮБОМИР А КОСТОВ

ВАЛЕНТИНА М ИЛКОВА

ТЮРКЯН А МЕХМЕД

САБРИ М МУСА

НЕВЕНА А МИРЧЕВА

ДЕСИСЛАВА Т ШУКИНА-ВЪЛЧЕВА


ОБУЧЕНИЕ ПО ИНФОРМАЦИОННИ ТЕХНОЛОГИИ В НАЧАЛНОТО УЧИЛИЩЕ задочно 1 год.

МАРИЯ Г ТОТИНОВА*

ПЕТЯ Я ХРИСТЕВА*

ХРИСТИНА Б ЯНЕВА

ИСКРА О ЛЮГОВА

БОЙКА М БАРУКЧИЕВА

СВЕТЛАНА Г БОРУКОВА


ОБУЧЕНИЕ ПО ИНФОРМАЦИОННИ ТЕХНОЛОГИИ В ПРОГИМНАЗИЯТА задочно 1 год.

ДАНИЕЛА Н НИКОЛОВА*

РЕНИ Й ИВАНОВА*

ДЕЛЯНА К ЧЕРВЕНЯШКА


ОБУЧЕНИЕ ПО МАТЕМАТИКА В УЧИЛИЩЕ редовно 1 год.

СИЛВИЯ С ДАМЯНЧОВА**

БОРЯНА П ЧОРЕВА

ЛИЛИЯ Г МИЦЕВА


ОБУЧЕНИЕ ПО МАТЕМАТИКА В УЧИЛИЩЕ редовно 2 год.

БОРИС К ХАДЖИЕВ**

РОСИЦА Н ПЕЕВА

ИВА Д КИСОВА

МИЛКА Т ХРИСЧЕВА

РОСИЦА А АТАНАСОВА

КРАСИМИРА Й ГЕОРГИЕВА

ЮЛИЯ К ПЕТРОВА

0

ПРИЛОЖНА МАТЕМАТИКА  редовно  1 год.

ВЕСЕЛИНА Р ТАВКОВА**

ЕКАТЕРИНА Б МАДАМЛИЕВА**

СТЕФАНИ А ПАНАЙОТОВА**

РАЙНА Л ГЕОРГИЕВА

ЙОРДАН К ЛАМБРЕВ


СОФТУЕРНИ ТЕХНОЛОГИИ  редовно 1 год.

БОРИС Н МАНЕВ**

ДАНИЕЛ Ж РУСЕВ**

ЕЛИСАВЕТА А ПЕНКОВА**

ИВАН Д ВЪТОВ**

КОНСТАНТИН Н РУСЕВ**

КРИСТИН С КЮРКЧИЕВА**

МАРИН Ф ВОДЕНИЧАРОВ**

МИХАИЛ Т ПЕТРОВ**

РОСЕН П ХРИСТЕВ**

КРИСТИНА Б НАНЕВА

СОФИЯ М ПАНОВА

ДЕНИСЛАВ И ЛЕФТЕРОВ

ИВАН С БОЖАКОВ

ДОБРОМИР А РУСЕНОВ

ЖИВКО Д ТЕРЗИЕВ

ДАНИЕЛА П КАШИЛСКА

ГЕОРГИ Т ДОБРИШИНОВ

ДОБРОМИР П КОСТОВ

МУСТАФА Б АДЖАРАЛЪ

АТАНАС Й ХРИСТОЗОВ

ДЕНИС Г ГЕОРГИЕВ

ПЛАМЕНА З ТОДОРОВА

ГЕОРГИ С БОЖИЛОВ

ПРЕСЛАВ Н ДИМИТРОВ


СОФТУЕРНИ ТЕХНОЛОГИИ  редовно 2 год.

КРАСИМИР И ИВАНОВ*

РАДОСЛАВ Д АТАНАСОВ*

БОЯН Н ЦОЧЕВ

ИВАНКА Й АТАНАСОВА

ХРИСТО В АТАНАСОВ

ТАНЯ А КОЗАЛИЕВА

ИВАН А КОКУДЕВ

ДОНЧО Т БАЛАМДЖИЕВ

МАНОЛ Г АНГЕЛОВ

МИТКО Д СТАМАТОВ

НИКОЛА С ДРАМАНСКИ

ВЛАДИМИР Н МАРГАРИТОВ

ДИМИТЪР Г ЧАУШЕВ

КАТЯ М ПАНЧЕВА

 

 

* Първенец на випуска от своята специалност

** Пълен отличник и Първенец на випуска от своята специалност

Актуално
Още новини
Архив на новините
© 2009 ФМИ